CAMPEGGIO 4 MORI

Us informem que el Campionat Europeu de Beach Tennis 2022 tindrà lloc del 15 al 18 de setembre, a la localitat de Muravera, a Sardenya (Itàlia), al Campeggio 4 Mori, un lloc que té un encant molt especial.

Open Categories:
Pro, Advanced and Intermediate

Masters:
Over-30    Nascuts el 1992 o abans
Over-40    Nascuts el 1982 o abans
Over-50    Nascuts el 1972 o abans

Nova Categoria Europeu:
Sub-30 Nascuts el 1.993 o posterior (sense limitació)
*Aquesta es una nova categoria que introduïm en l’Europeu com prova

Juvenils:
Sub-12    Nascuts el 2010 – 2011
Sub-14    Nascuts el 2008 – 2009
Sub-16    Nascuts el 2006 – 2007
*Els jugadors juvenils podran participar fins a dos categories sobre de la que els hi correspongui per l’edat.
Per exemple: un jugador que pel any de naixement ha de competir a Sub-12, podrà també participar a Sub-14 i Sub-16

Preus:

INSCRIPCIONS TORNEJOS OBERTS:
Els equips participants podran fer la inscripció online a través de la web en el formulari que trobaran a:  Inscripcions

TORNEIG OPEN:
• 1r. Torneig: 15 Euros / jugador
• 2n. i posteriors: 10 Euros / jugador
• IPCode (International Player Code) 10 Euros / jugador (Disponible online)

DATA DE TANCAMENT:
Torneigs Oberts: 11 Setembre 2022
Torneig per Nacions: 11 Setembre 2022

Campionats oberts:

Els campionats oberts es jugaran en un sol dia podran inscriure’s els esportistes que ho desitgin i que acompleixin els requeriments per participar en les diferents proves del campionat.

El campionat consta de les següents proves:

Beach Tennis
Dobles masculí i femení en categories de Màsters i noies i nois.
Dobles masculí, femení i mixtes en categories Pro, Avançats i Intermedis.
Individual masculí i femení categories Pro, Avançats i Intermedis..

* Els jugadors escolliran la categoria en funció dels seus punts de mitjana(average).
Els jugadors amb una mitjana igual o superior a 91 punts seran considerats de categoria Pro i ells no podran jugar la categoria Avançats (Avanced).

Competició per Nacions:

Podran participar els representants de confederacions, federacions, associacions i entitats afiliades a IFBT (International Federation Beach Tennis), entitats afiliades a CSIT (International Workers and Amateurs in Sports Confederation). Podran participar altres entitats que ho sol·licitin.

Cada equip estarà format per un capità, un mínim de dos jugadors i dues jugadores. La competició per nacions consisteix en un partit de dobles masculí, un de dobles femení, i un partit de mixtes com a desempat.

*El capità pot ser també jugador o jugadora i serà el que representarà l’equip.

Cada equip lliurarà a l’organització himne i dos banderes (150 x 70 cm)

Premis:

Es lliuraran medalles i certificats pels jugadors i jugadores classificats 1r Or, 2n Argent i 3r i 4t Bronze lloc de totes les categories.

Mínim per realitzar la prova 8 jugadors/es per categoria.

Allotjament Estada en un apartament de dues habitacions o estudi (mínim 2 persones per allotjament).
Adults: 30€ per persona i nit
Nens (3-11 years): 18€ per nen per nit
Habitació ús individual: 48€ per persona i nit
Contactar amb: booking@4mori.it
Aeroport Aeroport de Cagliari
Transfer Airport
Cagliari – 4 Mori
Per reservar amb els preus indicats a continuació, la reserva s’ha de fer amb un mínim de 48 hores d’antelació.

Trasllat col·lectiu d’anada i tornada a l’aeroport:
d’1 a 3 persones: 26€ per persona (un trajecte)
de 4 a 8 persones: 22€ per persona (un trajecte)
L’horari d’anada i tornada de l’aeroport s’organitzarà en funció de les arribades/sortides d’altres hostes i/o altres vols del dia i es comunicarà només el dia anterior.

Trasllat privat des de i cap a l’aeroport:
d’1 a 3 peersones: 90€ (un trajecte)
de 4 a 8 persones: 115€ (one way)
L’hora s’acorda segons la sol·licitud del convidat.
Contactar amb: booking@4mori.it

Cerca Parella Dobles

Si vols ser inclòs a la llista de jugadors que cerquen parella de dobles, contacte amb Paulina Godlewska: paulina@ifbt.eu

MEN’S DOUBLES PRO
1. Luca Amaducci (Italy) & Federico Boerner (Italy)
2. Oliver Garcia Rodriguez (Catalonia – Esp) & Charles Cubertafond (France)
3. Roman Maassen (Germany) & Liam Woldt (Germany)
3. Radosław Myszka (Poland) & Romans Groskaufmanis (Latvia)

MEN’S DOUBLES ADVANCED
1. Stefano Tronci (Italy) & Rosario Affuso (Italy)
2. Michał Sidelnik (Poland) & Maciej Mirosławski (Poland)
3. Andrea D’aniello (Italy) & Simone Erdas (Italy)
3. Ramunas Stapusaitis (Lithuania) & Paulius Bruzas (Lithuania)

MEN’S DOUBLES INTERMEDIATE
1. Maik Karsai (Germany) & Lutz Genz (Germany)
2. Alessandro Orrù (Italy) & Simone Amato (Italy)
3. Alessio Infurnari (Italy) & Giovanni Pau (Italy)
3. Nicola Spiga (Italy) & Alessandro Sarritzu (Italy)

WOMEN’S DOUBLES PRO
1. Lilian Caprioli (Brazil) & Zanna Tarasevica (Latvia)
2. Iwona Urbanczyk (Poland) & Monika Norys (Poland)
3. Zsuzsanna Kovacs (Hungary) & Roberta Orru (Italy)
3. Carla Pitzanti (Italy) & Spiga

WOMEN’S DOUBLES ADVANCED
1. Iwona Urbanczyk (Poland) & Monika Norys (Poland)
2. Paola Seruis (Italy) & Francesca Pancotto (Italy)
3. Silvia Ligori (Italy) & Carla Pitzanti (Italy)
3. Iryna Riznychuk (Ukraine) & Daniela Melis (Italy)

WOMEN’S DOUBLES INTERMEDIATE
1. Emanuela Cogoni (Italy) & Elisabetta Milia (Italy)
2. Eloisa Bonetti (Italy) & Iulia Tatomir (Italy)
3. Layla Gaviano (Italy) & Nicola Dennise Proctor (Italy)
3. Candy Vanessa Diaz Suarez (Peru) & Silvia Perseo (Italy)

MIXED DOUBLES PRO
1. Charles Cubertafond (France) & Zsuzsanna Kovacs (Hungary)
2. Luca Amaducci (Italy) & Roberta Orru (Italy)
3. Romans Groskaufmanis (Latvia) & Zanna Tarasevica (Latvia)
3. Roman Maassen (Germany) & Kathleen Berndt (Germany)

MIXED DOUBLES ADVANCED
1. Daniele Perello (Italy) & Silvia Ligori (Italy)
2. Martin Buerkle (Germany) & Tina Hubner (Germany)
3. Andrea D’aniello (Italy) & Roberta Tavolacci (Italy)
3. Marinella Cerusico (Italy) & Alessandro Imbimbo (Italy)

MIXED DOUBLES INTERMEDIATE
1. Simone Erdas (Italy) & Elisabetta Presbitero (Italy)
2. Giampaolo Carai (Italy) & Emanuela Cogoni (Italy)
3. Alessandro Orrù (Italy) & Silvia Perseo (Italy)
3. Izabela Geca (Poland) & Othmane Mouhssine (Morocco)

MEN’S DOUBLES UNDER 30
1. Giovanni Farci (Italy) & Francesco Cincotti (Italy)
2. Filippo Mocci (Italy) & Lorenzo Orru
3. Filippo Pili (Italy) & Andrea D’aniello (Italy)
3. Michał Wiecek (Poland) & Federico Boerner (Italy)

WOMEN’S DOUBLES UNDER 30
1. Tetiana Chvantseva (Ukraine) & Gaia Imbimbo (Italy)
2. Anna Baczkowska (Poland) & Nadia Pasieka (Poland)
3. Marta Coiana (Italy) & Beatrice Carta (Italy)
3. Chiara Coiana (Italy) & Francesca Spiga (Italy)

MIXED DOUBLES UNDER 30
1. Francesco Cincotti (Italy) & Francesca Spiga (Italy)
2. Filippo Mocci (Italy) & Marta Coiana (Italy)
3. Giovanni Farci (Italy) & Beatrice Carta (Italy)
3. Andrea D’aniello (Italy) & Chiara Coiana (Italy)

WOMEN’S DOUBLES OVER 50
1. Maura Floris (Italy) & Giulia Piras (Italy)
2. Daniela Sciuto (Italy) & Marcella Melis (Italy)
3. Fiorella Tolu (Italy) & Simona Michieli (Italy)
3. Anett Stading (Germany) & Catrin Koch (Germany)

MEN’S DOUBLES OVER 40
1. Rosario Affuso (Italy) & Alberto Carboni (Italy)
2. Stefano Tronci (Italy) & Juan Murueta-Goyena (Spain)
3. Alessandro Imbimbo (Italy) & Roberto Floris (Italy)
3. Guy Ullmann (United Kingdom) & Andrea De Simone (Italy)

WOMEN’S DOUBLES OVER 40
1. Zsuzsanna Kovacs (Hungary) & Dorota Przybylska (Poland)
2. Carla Pitzanti (Italy) & Paola Seruis (Italy)
3. Maura Floris (Italy) & Daniela Sciuto (Italy)
3. Anett Stading (Germany) & Catrin Koch (Germany)

MIXED DOUBLES OVER 40
1. Radosław Myszka (Poland) & Dorota Przybylska (Poland)
2. Roman Maassen (Germany) & Kathleen Berndt (Germany)
3. Alessandro Imbimbo (Italy) & Marinella Cerusico (Italy)

MEN’S DOUBLES OVER 30
1. Charles Cubertafond (France) & Luca Amaducci (Italy)
2. Radosław Myszka (Poland) & Tomasz Gorzkowski (Poland)
3. Michał Sidelnik (Poland) & Maciej Mirosławski (Poland)

WOMEN’S DOUBLES OVER 30
1. Silvia Ligori (Italy) & Marzia Milesi (Italy)
2. Lilian Caprioli (Brazil) & Žanna Tarasevica (Latvia)
3. Kathleen Berndt (Germany) & Tina Hubner (Germany)
3. Zsuzsanna Kovacs (Hungary) & Roberta Orru (Italy)

MIXED DOUBLES OVER 30
1. Ramunas Stapusaitis (Lithuania) & Ailona Rybakova (Lithuania)
2. Romans Groskaufmanis (Latvia) & Žanna Tarasevica (Latvia)
3. Stefano Loiseaux (Italy) & Silvia Ligori (Italy)
3. Radosław Myszka (Poland) & Iwona Urbańczyk (Poland)

MEN’S SINGLES PRO
1. Luca Amaducci (Italy)
2. Andrea D’aniello (Italy)
3. Michał Więcek (Poland)
3. Romans Groskaufmanis (Latvia)

MEN’S SINGLES ADVANCED
1. Alessio Locci (Italy)
2. Alessandro Sarritzu (Italy)
3. Giordano Rocchetti (Italy)
3. Filippo Pili (Italy)

MEN’S SINGLES INTERMEDIATE
1. Alessio Infurnari (Italy)
2. Giovanni Bellerino (Italy)
3. Davide Mura (Italy)
3. Alessandro Scotti (Italy)

WOMEN’S SINGLES ADVANCED
1. Iwona Urbańczyk (Poland)
2. Nadia Pasieka (Poland)
3. Monika Norys (Poland)
3. Žanna Tarasevica (Latvia)

WOMEN’S SINGLES INTERMEDIATE
1. Marzia Milesi (Italy)
2. Elisabetta Presbitero (Italy)
3. Ewa Mierosławska (Poland)
3. Karolina Walkowicz (Poland)